O nás

o společnosti Rohde & Schwarz závod Vimperk, s.r.o.

Měníme myšlenky ve skutečnost. Poznejte nás.

vyroba_rohde_schwarz
rohde_schwarz_vimperk
rohde_schwarz_dron
rohde_schwarz_dron
O nás

Vítejte v Rohde & Schwarz

Závod Rohde & Schwarz ve Vimperku tvoří důležitý pilíř stejnojmenného koncernu podnikajícího v oblastech elektronických testovacích a měřicích přístrojů, informačních technologií a radiokomunikací. Již více než 22 let společnost vyvíjí a vyrábí špičkové přístroje, jako osciloskopy, signální generátory, spektrální analyzátory a celou řadu dalších produktů, které najdou své využití v nejrůznějších oblastech po celém světě. Na trzích zaujímá vedoucí postavení, které neustále posiluje inovativními řešeními v souladu s potřebami zákazníků. Dlouhodobě se Rohde & Schwarz závod Vimperk, s.r.o. řadí mezi největší a nejlepší zaměstnavatele regionu.

Klíčem k úspěchu Rohde & Schwarz Vimperk je tým kvalifikovaných, technicky zdatných a spokojených zaměstnanců. Proto jsou hodnoty jako udržitelnost, odpovědnost, ohleduplnost a respekt naprostou prioritou. Dlouhodobě je investováno do zlepšování pracovních podmínek, do rozvoje aktivit ve Vimperku a jeho okolí i do vzdělávání na základních, středních a vysokých školách v celé České republice. Své uplatnění ve společnosti najdou absolventi s elektrotechnickým a technickým vzděláním, specialisté v oboru, ale také všichni ti, kteří chtějí svou kariéru spojit s prací na produktech, které zabezpečují bezpečnější a propojenější svět. fdfd

společnost Rohde & Schwarz byla založena
před 85 lety
prodejní a servisní síť ve více než
85 zemích světa
v současné době máme v Čechách více než
950 zaměstnanců
držitel ocenění za nejlepší zaměstnavatel
regionu 2021
Směřování společnosti

HODNOTY, KTERÉ NÁS NAPLŇUJÍ

Vize

Tvoříme budoucnost

Naše špičkové technologie se podílí na posouvání technických hranic. Společně se rozvíjíme a tvoříme budoucnost. ROHDE & SCHWARZ – Make Ideas Real.

Mise

Měníme myšlenky ve skutečnost

Naším posláním je měnit nápady a myšlenky ve skutečnost. Jsme Hi-Tech společnost, která vyrábí elektrotechniku na nejvyšší úrovni. Produkty ROHDE & SCHWARZ jsou symbolem bezkonkurenční kvality, kterou poskytujeme zákazníkům po celém světě.

Hodnoty

Spojení člověka s nejmodernější technikou

Duchem vimperské pobočky ROHDE & SCHWARZ je spojení člověka s nejmodernější technikou a inovacemi. Ze všeho, co děláme, vyzařuje profesionalita, zodpovědnost a efektivita. Vážíme si Vás, našich zaměstnanců, a vytváříme ideální podmínky pro Vaši práci.

Benefity

MODERNÍ PROSTŘEDÍ SE SPOUSTOU VÝHOD

Prohlédněte si firemní benefity, které při nástupu získáte.

Benefity

MODERNÍ PROSTŘEDÍ SE SPOUSTOU VÝHOD

Prohlédněte si firemní benefity, které při nástupu získáte.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.